Avuçlarınızı Yan Yana Getirin, Biz Size Bir İlişkiden Beklentinizi Söyleyelim.

Bir kişinin avuç içlerindeki çizgiler o kişinin bir ilişkiden ve partnerinden beklentilerini anlatmaktadır. Kesinlikle yalan söylemeyen bu çizgiler hatta kimin elleriyse o kişiden daha doğru ve gerçek şeyler söylüyorlar. Avuç içlerinizdeki aşk izlerini bulduk ve sizin için yorumladık. Hadi hemen avuçlarınızı birleştirin ve hangi resim size uygunsa altındaki bilgileri okuyun.

Çizgiler Aynı Hizada

Çizgiler Aynı Hizada

Eğer partnerinizinde avuç içindeki izler bu şekildeyse siz çok şanslısınız. Çünkü partneriniz de sizin gibi ciddi ve uzun süreli ilişkileri tercih etmektedir. Aynı zamanda oldukça mantıklılar ve hayatlarında keskin dönüşlerden hoşlanmamaktadırlar. Olduça yumuşak bir karaktere sahip olan partneriniz aynı zamanda başkalarının fikirlerine de önem vermemektedir.


Sol Eldeki Çizgi Daha Aşağıda

Sol Eldeki Çizgi Daha Aşağıda

Bu çizgilere sahip kişiler kendilerinden daha büyük ve akıllı kişileri eş olarak seçiyorlar. İlişkilerinde oldukça başarılı ve romantik olan bu kişiler aynı zamanda kendilerini çoğunlukla yanıltan 6. hislerini de dinlemekten asla vazgeçmiyorlar.


Sağ Eldeki Çizgi Daha Aşağıda

Sağ Eldeki Çizgi Daha Aşağıda

Bu izlere sahip kişiler ilişkilerinde asla hızlı olmak istemiyorlar ve ciddi bir ilişkiye başlamak onlar için oldukça zor. Ancak ciddi bir ilişkiye başlamaya karar verdiklerinde partnerleri genellikle kendilerinden küçük veya başka bir ülkeden kişiler oluyor. Oldukça özgüvenli ve bağımsız bir karaktere sahip olan bu kişiler aynı zamanda zorlukların altından kolaylıkla kalkabilmektedirler.