enteresan.com LogoAvusturya'da Motorlu Tuvalet Yarışı

Yarışmacılar tuvalete yetişmek için değil tuvaletle hızlı gitmek için yarışıyorlar.
Avusturya'da Motorlu Tuvalet Yarışı

Avrupa'nın en önemli kültür merkezlerinden biri olan Viyana'da kronik iltihaplı bağırsak hastalıklarına dikkat çekmek için ünlülerin de katıldığı bir motorlu tuvalet yarışı gerçekleştirildi.

Avusturya da Motorlu Tuvalet Yarışı

Normalde tuvalete yetişmek için acele ederiz ama bu yarışmada katılımcılar tuvaletlerle hızlı gitmeye çalışmışlar. Yarışmaya müzisyenler, kabare sanatçıları, komedyenler vb. katılmış.

Avusturya da Motorlu Tuvalet Yarışı

Bu oldukça tuhaf yarış Avusturyalı vatandaşların bağırsak hastalıklarına dikkat etmesi için düzenlenmiş çünkü verilere göre iltihaplı bağırsak hastalıkları yılda 80.000 Avusturyalıyı etkiliyor.

Tuvalet üstünde yarış bağırsak hastalıklarına dikkat çekmek için oldukça ilginç bir yöntem peki sizce böyle bir yarışı kazanana nasıl bir ödül verilebilir?

Avusturya da Motorlu Tuvalet Yarışı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.