enteresan.com LogoAyakkabı Şemsiyesi

Ayakkabılarınız artık yağmurda ıslanmayacak!
Ayakkabı Şemsiyesi
Modayı takip eden her bayanların bildiği gibi yağmurlu havalarda burnu açık ayakkabılar giyip, etrafta endamı-arz etmek pek kolay değil. Hele hele Jimmy Choo marka ayakkabıların üstüne yağmurdan korunmak için market poşeti geçirmek, eşşeğe lacoste giydirmekten farksız. Neyse ki Shuella bu durumlarda sizin yardımınıza koşuyor.
Shuella Modayı ve yeni çıkan aksesuarları takip eden insanlar için tasarlandı. Tahmin ettiğiniz gibi yağmurlu havalarda ayakkabıları korumak için kullanılan Shuella bir şemsiye görevi görüyor.
Shuella kullanışlı olduğu kadar, rahat taşınılabilir olması sebebiyle çok dikkat çekiyor. Galoş gibi ufacık olup, çantaya sığabiliyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.