enteresan.com LogoAynı Dalganın Sörfçüleri

110 sörfçü 5 saniye boyunca aynı dalgada kalmayı başardılar...
Aynı Dalganın Sörfçüleri

Güney Afrika'da aynı okyanus dalasına girmeye çalışan 100'den fazla sörfçü, yeni bir dünya rekoru kırmaya çalıştılar. Deneme, her yaş ve seviyeden 443 sörfçü ile başladı. Sörf tahtası üstünde duran sırılsıklamkadınlar ve erkekler, hangi dalgaya giriceklerini söylenmesini beklerken sakin gözüküyorlardı. Dördüncü denemede 110 sörfçü 5 saniye boyunca aynı dalgada kalmayı başardılar. Brezilya'da daha önce kırılan 100 kişilik rekoru kırmış oldular. Sahilde 1000'den fazla insan vardı ve herkes rekor kırıldığında sevinçle coştu. Sörfçüler kırdıkları Guinness Dünya Rekorları tarafından kabul edilmesini heyecan ile bekliyor.

Aynı Dalganın Sörfçüleri

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.