enteresan.com LogoBahçede Küçük Periler mi Var?

Phyllis Bacon, akşam evinin bahçesinde çekmiş olduğu fotoğrafta parlak, gümüşi kanatlı bir peri olduğuna inanıyor.
Bahçede Küçük Periler mi Var?

Phyllis Bacon, akşam evinin bahçesinde çekmiş olduğu fotoğrafta parlak, gümüşi kanatlı bir peri olduğuna inanıyor. 55 yaşındaki Bacon, resmi çektiği sırada fotoğraf makinesinden bakmadığını söylüyor. Resmi gördüğünde ise parlak figürün nereden çıktığını anlamak için aylar boyunca mantıklı bir açıklama aramış. En sonundaysa bahçesinde peri olduğuna inanmış. Uzmanlar ve skeptik kişilerin yansıma, ışık ve teknik bilgiler içeren açıklamalar yapacağı kesin, ancak o zaman işin sihri nerede kalır?

Bahçede Küçük Periler mi Var?

Bahçede Küçük Periler mi Var?

Bahçede Küçük Periler mi Var?

Bahçede Küçük Periler mi Var?

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.