enteresan.com LogoBalıkçı Köpek Yerlileri Şaşırtıyor

Ding Ding ismindeki bu köpek usta bir balıkçı !
Balıkçı Köpek Yerlileri Şaşırtıyor

Çinli bir adam, köpeğinin balıkçılığa başladıktan sonra bölgesinde ün saldığını belirtti. Wuchang'dan Bay Lin, köpeği Ding Ding'in her zaman suyu sevdiğini söyledi. Çoğunlukla Donghu Gölü'nde yüzmeye giden fakat geride bıraktığı köpeğinin sürekli onunla beraber suya girmesine engel olamayan adam, birlikte yüzerlerke köpeğin su üzerindeki her şeyi ısırdığını ve bunları sudan çıkınca göl kenarındaki banka bıraktığını söyledi. Bu şekilde balık yakalamaya alışan Ding Ding, artık on dakika içerisinde üç büyük balık yakalayabiliyor. Göldeki baloncuklara bakarak balıkların nerede olduğunu anlayan köpek, bölgenin yerlilerini de şaşırtıyor.

Balıkçı Köpek Yerlileri Şaşırtıyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.