enteresan.com LogoBalıkçı Köpek Yerlileri Şaşırtıyor

Ding Ding ismindeki bu köpek usta bir balıkçı !
Balıkçı Köpek Yerlileri Şaşırtıyor

Çinli bir adam, köpeğinin balıkçılığa başladıktan sonra bölgesinde ün saldığını belirtti. Wuchang'dan Bay Lin, köpeği Ding Ding'in her zaman suyu sevdiğini söyledi. Çoğunlukla Donghu Gölü'nde yüzmeye giden fakat geride bıraktığı köpeğinin sürekli onunla beraber suya girmesine engel olamayan adam, birlikte yüzerlerke köpeğin su üzerindeki her şeyi ısırdığını ve bunları sudan çıkınca göl kenarındaki banka bıraktığını söyledi. Bu şekilde balık yakalamaya alışan Ding Ding, artık on dakika içerisinde üç büyük balık yakalayabiliyor. Göldeki baloncuklara bakarak balıkların nerede olduğunu anlayan köpek, bölgenin yerlilerini de şaşırtıyor.

Balıkçı Köpek Yerlileri Şaşırtıyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dış Görünüşü Yüzünden Hor Görülen Hemşirenin Cevabı Olay Yarattı!

İşini iyi yaptıktan sonra insanların dış görünüşleri hiç önemli değildir ve bu konuda yorum yapmak da kimseye düşmez. Ama gel gelelim ki saçları renkli olan bir hemşireye tepki gösteren kişi gibi pek çok kişi var.. İşte bu renkli saçlı, dövmeli ve piercing taşıyan hemşirenin kendisini eleştiren market çalışanına olay yaratan cevabı!

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.