enteresan.com LogoBalıklar İçin Yaratıcı ve Dostça Bir Ortam

Balıklar için ideal ortam...
Balıklar İçin Yaratıcı ve Dostça Bir Ortam

Balıklar hakkında biraz bilgili olanlarınız, balıkların bulundukları ortamda kendilerini rahat hissetmeleri için bitkilere ihtiyaç duyduklarını bilir.Kavanoz akvaryumlarda ve normal akvaryumlarda bulunan bitkilerin çoğu yeşil renkli ve sıkıcıdır.Joe Doucet'in yeni tasarımı için ise işler farklı.Doucet'in yeni tasarımı kavanoz akvaryumla bitki tutan bir bölmenin birleşiminden oluşuyor.İki bölüm tek bir parça halinde birleştirilmiş ancak aynı zamanda ayrılabiliyorlar da.Kavanoz akvaryum içerisinde beta yada Japon balığı veya yaşam alanı olarak büyük akvaryumlara ihtiyaç duymayan diğer herhangi tür bir balığı da besleyebilirsiniz.İç kısımdaki bitkilerin bulunduğu bölüm, dilediğiniz herhangi bir bitki yada çiçeği koyabileceğiniz şekilde ayarlanmış.Bitki balık için herhangi bir tehlike teşkil etmiyor, aksine bitki sayesinde balık kendini doğal ortamındaymış gibi rahat hissederek mutlu oluyor.
Tasarımcı: Joe Doucet

Balıklar İçin Yaratıcı Ve Dostça Bir Ortam

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.