enteresan.com LogoBambu Işıklandırma Sistemi

ışıklandırma sistemi...
Bambu Işıklandırma Sistemi

Bambu ne zaman bu kadar popüler oldu? Bu günlerde herkes bambu bitkisine sahip gibi görünüyor. The Bamboo Light System (bambu aydınlatma sistemi) hızlı büyüyen bir ağaç gibi biçimlendirilmiş ancak aynı zamanda biraz fayda da eklemiyor değil. Tüm sistem, dev bir diken grubu gibi, sizin kendi isteğinize göre özelleştirebileceğiniz birbirine geçmeli bir sistemden meydana geliyor. Ayaklı lambalar, tavan lambaları, sarkık ışıklar ve şamdan desteği gibi çeşitli seçenekler oluşturabiliyorsunuz. Beş adet segment tipi var (biri neredeyse dümdüz diğeri hafif kavisli olan iki farklı biçimde gelen), dönüştürücü ve farklı tiplerde desteğe bağlı olarak çeşitli lambalar söz konusu. Bambu aydınlatma sistemi, bambunun Japon tasarımlarındaki kullanımının incelenmesinden esinlenilerek ortaya çıkmış. Bu ahşap çok tasarımın her zaman çok zarif ve basit olduğu çeşitli amaçlar için kullanılmış. Örneğin, su taşımak, yapı iskeleleri monte etmek, çit yapmak ve hatta yemek yemek için bile kullanılmış.

Bambu Işıklandırma Sistemi

Bambu Işıklandırma Sistemi

Bambu Işıklandırma Sistemi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.