enteresan.com LogoBambu Işıklandırma Sistemi

ışıklandırma sistemi...
Bambu Işıklandırma Sistemi

Bambu ne zaman bu kadar popüler oldu? Bu günlerde herkes bambu bitkisine sahip gibi görünüyor. The Bamboo Light System (bambu aydınlatma sistemi) hızlı büyüyen bir ağaç gibi biçimlendirilmiş ancak aynı zamanda biraz fayda da eklemiyor değil. Tüm sistem, dev bir diken grubu gibi, sizin kendi isteğinize göre özelleştirebileceğiniz birbirine geçmeli bir sistemden meydana geliyor. Ayaklı lambalar, tavan lambaları, sarkık ışıklar ve şamdan desteği gibi çeşitli seçenekler oluşturabiliyorsunuz. Beş adet segment tipi var (biri neredeyse dümdüz diğeri hafif kavisli olan iki farklı biçimde gelen), dönüştürücü ve farklı tiplerde desteğe bağlı olarak çeşitli lambalar söz konusu. Bambu aydınlatma sistemi, bambunun Japon tasarımlarındaki kullanımının incelenmesinden esinlenilerek ortaya çıkmış. Bu ahşap çok tasarımın her zaman çok zarif ve basit olduğu çeşitli amaçlar için kullanılmış. Örneğin, su taşımak, yapı iskeleleri monte etmek, çit yapmak ve hatta yemek yemek için bile kullanılmış.

Bambu Işıklandırma Sistemi

Bambu Işıklandırma Sistemi

Bambu Işıklandırma Sistemi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.