enteresan.com LogoBanyoda Su Muhafazası

Bu tip bir tasarım sahip olduğunuzda, banyonuz sadece şık olmakla kalmayacak aynı zamanda çevre dostu işlevini de yerine getirmiş olacak.
Banyoda Su Muhafazası

Su israfını engellemek günümüz dünyasında çok önemli.Kullanmamız gerekenden fazla su harcıyoruz. Stresten kurtulmak için küvetteki derin suda uzun sıcak bir banyo yapmadan önce bunun yaşadığımız çevreyi nasıl etkileyeceği konusunda düşünmemiz gerekiyor. Bu sebepten dolayı tasarımcı Lyndon Craig, Peak Bath'i (tepe küvet) tasarladı. Peak Bath, banyo yaptığımız sırada vücudumuzun küvette otururken aldığı pozisyona göre tasarlandı. Yükseklik yada tepe, daha az suya ihtiyaç duyan dizlerin altına gelecek şekilde ayarlanmış. Bu tip bir tasarım sahip olduğunuzda, banyonuz sadece şık olmakla kalmayacak aynı zamanda çevre dostu işlevini de yerine getirmiş olacak.

Banyoda Su Muhafazası

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?