enteresan.com LogoBataklıkta Yüzme Yarışı: Şnorkelle

Dünya Bataklıkta Yüzme Şampiyonası tüm olumsuz hava koşullarına rağmen gerçekleştirildi...
Bataklıkta Yüzme Yarışı: Şnorkelle

Dünya Bataklıkta Yüzme Şampiyonası'na hava koşullarının kötü olmasına rağmen İngiltere'nin dört bir yanından 150'den fazla kişi geldi. Yarışmacılar 55 metre uzunluğundaki bataklığı en hızlı biçimde yüzmeye çalıştılar. Turistlerin ilgisini çekme için 20 yıl önce bu yarışmayı başlatan 74 yaşındaki Gordon Green ilkez bu yarışmada yarışmacı oldu.

Bataklıkta Yüzme Yarışı: Şnorkelle

Bataklıkta Yüzme Yarışı: Şnorkelle

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.