enteresan.com LogoBen Fırının Arkasına Gidiyorum

Bu bank/şezlong tamda size göre...
Ben Fırının Arkasına Gidiyorum

EU VEGN DAVO PIGNA, reto-romanca ve tam olarak ben fırının arkasına gidiyorum, şeklinde çevrilebilir.Bu deyim, ayrılırken kullanılıyor ve ben eve gidiyorum manasına geliyor.Fırın, sıcaklık ve rahatlık benzerliğinden dolayı kullanılıyor.Bu bank/şezlong'un arkasında yatan fikir de bu.Bankın biçimi, özel fiber sandviç yapısı sayesinde hem güçlü hemde hafif olmayı başarıyor.Oturma yüzeyinin kendisi, kum taşı levhası işlevselliğiyle ısıtma sağlayan öğe oluyor.Bir kere ısıtıldığında, taş üç saat boyunca sıcak bir oturuş keyfi sağlıyor. Ek olarak, el ile örülmüş battaniye vişne çekirdekleriyle geliştirilerek ısıyı tutma kalitesini artırıyor ve eşsiz dokunsal bir deneyim sağlıyor.


Tasarımcılar: Annina Gaehwiler & Tina Stiger

Ben Fırının Arkasına Gidiyorum

Ben Fırının Arkasına Gidiyorum

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.