enteresan.com Logo



Ben Fırının Arkasına Gidiyorum

Bu bank/şezlong tamda size göre...
Ben Fırının Arkasına Gidiyorum

EU VEGN DAVO PIGNA, reto-romanca ve tam olarak ben fırının arkasına gidiyorum, şeklinde çevrilebilir.Bu deyim, ayrılırken kullanılıyor ve ben eve gidiyorum manasına geliyor.Fırın, sıcaklık ve rahatlık benzerliğinden dolayı kullanılıyor.Bu bank/şezlong'un arkasında yatan fikir de bu.Bankın biçimi, özel fiber sandviç yapısı sayesinde hem güçlü hemde hafif olmayı başarıyor.Oturma yüzeyinin kendisi, kum taşı levhası işlevselliğiyle ısıtma sağlayan öğe oluyor.Bir kere ısıtıldığında, taş üç saat boyunca sıcak bir oturuş keyfi sağlıyor. Ek olarak, el ile örülmüş battaniye vişne çekirdekleriyle geliştirilerek ısıyı tutma kalitesini artırıyor ve eşsiz dokunsal bir deneyim sağlıyor.


Tasarımcılar: Annina Gaehwiler & Tina Stiger

Ben Fırının Arkasına Gidiyorum

Ben Fırının Arkasına Gidiyorum

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.