enteresan.com LogoBeş Numaralı Kutu Fıkrası

Doktorun birisi muayenehane açıyor ve kapıya şöyle yazıyor: “Muayene ücreti 300 TL, eğer sizi iyileştiremez isek 5 katını iade ediyoruz.” Muayene ücreti gerçekten pahallı fakat her gelen hasta iyileşip gidiyor, doktor günler geçtikçe ününe ün katıyor.Uyanığın birisi doktora giderek iyileşmediğini iddia etmeyi ve paranın 5 katını almayı planlıyor. Kapıyı çalıp içeri giriyor, doktorunun yanına geçip oturuyor.
Beş Numaralı Kutu Fıkrası
Doktor: “buyurun beyefendi şikayetiniz nedir?” diye soruyor, bizim uyanık “o kadar kötüyüm ki hiç ağzımın tadı tuzu yok” diye cevaplıyor. Doktor, hemşiresine seslenip, 5 numaralı kutuyu getirmesini söylüyor. Kutu geliyor, doktor kutuyu açıp içindekinden bir kaşık yemesini söylüyor. Adamın kaşığı ağzına götürmesi ile tükürmesi bir oluyor ve yüksek sesle “Ama bu b.k!!!” diye bağırıyor.

Doktor sakin bir ses tonuyla: “Artık iyileştiniz, sorunsuzca tat alabiliyorsunuz” diyor. Uyanık adam parayı ödemeye mecbur kalıyor. Aradan bir kaç ay geçiyor, bizim uyanık adam hırsla tekrar doktorun muayenehanesinin yolunu tutuyor. “Doktor bey, bende unutkanlık başladı her şeyi unutuyorum” diyor. Doktor adama şöyle bir bakıyor ve hemşiresine dönüp “kızım 5 numaralı kutuyu getir” diyor. Uyanık adam hemen duruma itiraz ediyor: “İyi de o kutuda b.k var” Doktor cevaplıyor: “bakın hafıza sorununuz düzeldi, artık sağlıklısınız.” Adam ağlamaklı bir ifade ile parayı ödeyip muayenehaneden ayrılıyor.

Uyanık adam intikam planları yaparak bir kaç ay sonra tekrar soluğu doktorun yanında alıyor. “Doktor bey bende iktidarsızlık başladı, cinsel ilişkiye giremiyorum” diyor. Doktor adamı baştan aşağıya süzüp: “Hemşire hanım, 5 numaralı kutuyu getirir misiniz?” diye seslenince bizim uyanık adam bir hışım ayağa kalıyor ve “S.kecem senin gibi doktoruda, beş numaralı kutuyu da” diye bağırıyor. Doktor yine sakin tavrıyla cevabı yapıştırıyor: “Geçmiş olsun! Artık yapabiliyorsunuz.”

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.