enteresan.com LogoBeyni Araştırılan Büyükler: Einstein ve Lenin

Beyinleri Özel Laboratuvarlarda İncelenen Ünlüler
Beyni Araştırılan Büyükler: Einstein ve Lenin

Beyni Araştırılan Büyükler: Einstein ve Lenin

Fotoğrafçı: mansionwb

Evet sevgili okurlar, dünyaya gelmiş büyük adamlar, öldükten sonra beyinleri çıkarılarak incelemeye alınmıştır. Belki geleceğe ışık tutar diye.Albert Einstein: 20.yy'ın en akıllı adamları arasında olan Albert Einstein, birçok matematik formülünün sahibidir. Bir de atom bombasını bulmasa, çok daha iyi olabilirdi. Bilimadamları insanlık için çalışırdı diye biliyorduk ama ne yaptın Einstein amca?Nikola Tesla'yı hala Einstein yerine tercih ediyoruz. Albert Einstein'da öldükten sonra ABD tfından beyni çıkarılması istenmiş ve incelemeye alınmış. Akıbet nedir bilmiyoruz. Vladimir İlyiç Lenin: Kendisi öldükten sonra mumyalanıp Moskova Kızıl Meydanı'ndaki Lenin mozalesine yerleştirilmiştir. Görmek isteyenler, gidip görebilirler.Oldukça ilginç bir olay ise, rakibi non-komünist (Komüst olmayan) Stalin, başa geçtikten sonra hemen Lenin'in beynini özel bir pataloji ekibi ile kafatasından çıkarttırıp incelenmesini istemiştir. Dünya üzerindeki en zeki adamlar arasında tepeyi oynayan Yoldaş Lenin'in bu zekiliği nereden geliyor? İşte bu sorunun cevabını bulmak adına birçok beyin cerrahı ve nörolojistler araştırmış ancak cevaba ulaşamamıştır. Rusya, büyük liderin beynini hala gizli servis merkezlerinde tutmaktaymış.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.