enteresan.com LogoBilgi Yüzüğü

Bu ürün, yeni tanışan insanların ilk karşılaşmalarında birbirleri hakkındaki temel bilgileri el sıkışma esnasında karşılıklı olarak bir nevi değiş tokuş edebilmeleri için tasarlanmış...
Bilgi Yüzüğü

Göçebe yaşam tarzının en temel özelliği ise sık sık seyahat edilmesi, bu günlerde ise insanlar oldukça kolay bir şekilde ve sıkça seyahat ediyor. Seyahat ederken yeni insanlarla tanışma şansınız artarken yine aynı zamanda sosyal çevrenizi de genişletme fırsatına sahip oluyorsunuz.El sıkışmak artık adet haline gelmiş bir selamlaşma hareketi.Bilgi transfer işlevi oluşturmak el sıkışma hareketini bir adım ileriye taşıyor.İnsanlar ilk karşılaşmalarında el sıkışırlarken, parmaklarında takılı olan yüzükler yeterince yakın mesafeye gelince işleme başlıyor.Yüzükler, el sıkışma devam ederken takan kişilerin bilgilerini değiş tokuş ederek saklıyor.Ne kadar çok insan tanışırsa o kadar çok bilgi transfer oluyor.İnsanlar tanıştıkları insanlar listesine göz atarken, kart da yüzükte saklanmış olan temel bilgileri ekrana yansıtıyor.Güç kaynağı insan vücut ısısından besleniyor, bu sebeple herhangi bir kabloya gerek yok.

Tasarımcı: Hideaki Matsui

Bilgi Yüzüğü

Bilgi Yüzüğü

Bilgi Yüzüğü

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı