enteresan.com LogoBir Annenin Başına Gelebilecek En Kötü Şey

Kim bu annenin durumunda olmak ister ki?
Bir Annenin Başına Gelebilecek En Kötü Şey

28 yaşındaki Joanne Mackie'nin kendi bebeğine karşı alerjisi oldu ! Evet bu durum 50.000 hamileden birinde meydana geliyor ve "Pemphigoid Gestationis" adlı çok nadir görülen bi tür. James dünyaya geldikten kısa bir süre sonra bacaklarında, kollarında , sırtında ve göğsünün üstünde kaşıntılı kabarcıklar çıkmaya başladı. Joanne'nin oğlunu bile kucağına alması için kollarını tüllerle kaplaması gerekmişti. Doktorlar ilk başta ne olduğunu anlamadı ancak sonra deri biyopsisinden sonra herşey ortaya çıktı. Bir ay tedavi gören anne şimdi çocuğunu rahatlıkla sarılıp , sevebiliyor. Fakat cildinde hala kabarıklıkların izi ve lekeleri duruyor.

 Bir Annenin Başına Gelebilecek En Kötü Şey

 Bir Annenin Başına Gelebilecek En Kötü Şey

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.