enteresan.com LogoBir İç Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak

Cadılar Bayramında muhtemelen, evinizin dış kısımlarını dekore etmek konusunda, oldukça başarılı işler ortaya koyuyorsunuzdur.
Bir İç Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak

Herkes elinden geldiğince, o havayı oluşturmak için uğraşıyor. Fakat küçük çocuklar, şeker almaya gelip zilinizi çaldığında ve siz kapıyı açtığınızda, tüm bu Cadılar Bayramı teması, evin içinin hala eski hali gibi görünmesinden dolayı, yerle bir oluyor. Fakat bu temayı, kapı açıldığında içerde görünen mekana yapacağınız birkaç küçük modifikasyonla, korumaya devam edebilirsiniz. Sadece birkaç ufak işlemle, bu problemi tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu harika rehberde, Cadılar Bayramı temasını nasıl mükemmel bir şekilde evinizin içine taşıyabileceğinizi görebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ihtiyacınız olan malzemeler, sadece birkaç tane beyaz çarşaf, bu çarşafları asmak için kullanabileceğiniz bir şeyler, bir salınımlı vantilatör ve bir siyah ışık lambasından oluşmaktadır. Bu malzemeleri edindiğiniz zaman, projenize başlamaya hazırsınız demektir.

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak


Çarşafların Asılması
Beyaz çarşaflarınızı, uygun bir yere asın. Bu rehberdeki çarşaflar, Ikea mağazalarından satın alınabilen, oldukça basit bir sistem kullanılarak asılmışlardır. Bu sistem, duvarınıza monte ettiğiniz iki adet kanca ve bu iki kanca arasına gerilen, bir metal kablodan oluşmaktadır. Kancalarınızı duvara sabitleyip, çarşaflarınızı bu metal kabloya asabilirsiniz. Her şeyin oldukça güzel göründüğünden ve güvenli olduğundan emin olmalısınız.

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi OluşturmakSiyah Işık Lambasının Kurulması

Siyah ışık lambanızı kurmaya başlayın. Bu rehberdeki kurulumun hazırlandığı evde, evin giriş kapısı biraz yükselen bir açık alana açılıyor. Bu alanın kenarında ise, daha alçakta bulunan bir bilgisayar odası bulunuyor. Kapıya gelen genç çocukların siyah ışık lambasını görememesi için, lamba bu odaya konumlandırılmış. Fakat lambanın oluşturdu ışık efekti, rahatlıkla asılmış olan çarşafların üzerine düşüyor ve bu görüntü, rahatlıkla ön kapıdan görülebiliyor. Siz de Cadılar Bayramı için, kendi korkunç atmosferinizi hazırlarken, bu lambaların gözükmemesine dikkat etmelisiniz. Çünkü bu, olayın tüm güzelliğini baltalayan bir problemdir. Ayrıca bu siyah ışık lambaları, gözlerinize zarar verebilir. Çünkü bu lambalar, ultraviyole ışık demetleri yaymaktadır ve bu da, bu ışık altında parlayan her şeyin, aslında yavaş yavaş bu ışık demetleri tarafından, etkilendiği anlamına gelmektedir. İşte bu nedenlerden dolayı, bu ışıklara direkt olarak bakmak pek doğru değildir. Ayrıca ışığın, bilinmeyen bir yerden gelmesi çok daha havalı görünecektir.

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi OluşturmakVantilatörün Kurulması

Bu atmosferi tamamlamak için, bir vantilatör kullanılabilir. Vantilatörünüzü, beyaz çarşaflarınızın arkasındaki siyah ışık lambanızın hemen yanına konumlandırabilirsiniz. Vantilatörü çalıştırdığınız zaman, bu çarşaflarınızın sanki rüzgarda uçuşuyormuş gibi görünmesini sağlayacaktır. Elde ettiğiniz ışık efekti ve bu uçuşmalar sayesinde, gerçekten oldukça hoş bir atmosfer yakalayacağınız kesindir.Kişisel bazı Eklemeler Yapmak

Bu aşamada ise, ortaya çıkarmış olduğunuz korkutucu atmosfere, bazı küçük kişisel dokunuşlar yapabilirsiniz. Bu kurulumun uygulandığı evde, caddeden zile doğru yürünürken, bazı göze benzer yaratıkların arasından geçilmektedir. Dolayısıyla evin için de, bu tarz yaratıklarla dekore edilebileceği düşünülmüş. Bu ev, tamamen göz teması üstüne kurularak bazı göz resimleri ve göze benzer süs eşyaları kullanılmış. Siz de, evinizin yerleşim şekline göre ya da kendi zevkinize göre, evinize güzel bir Cadılar Bayramı atmosferi katabilirsiniz. Bu tamamen insanların zevklerine kalmış bir şeydir. Sadece biraz daha yaratıcı bir şekilde düşünmeniz gerekmektedir. Bundan dolayı, kafanızı biraz çalıştırın!

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak

Bir İçe Mekanda Cadılar Bayramı Atmosferi Oluşturmak

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.