enteresan.com LogoBir Kartalla Bir Tavşan Çin'de Dost Oldular

Yırtıcı bir avcıyla, avladığı hayvan dost olmazmış diye kim demiş?
Bir Kartalla Bir Tavşan Çin'de Dost Oldular

Yaklaşık 4 aydır ZhengZhou'nun Çin'deki Kuzey Kapısı kuş marketinde garip bir ikili bulunuyor. Genç karatala yiyecek olması için Çinli, profesyonel bir kartal eğitmeninin kafesinin içine bir tavşan atılmış fakat kartal çok genç olduğundan tavşanı yemek yerine onunla arkadaş olmuş. Bu ikili çok iyi anlaşmaya başlamışlar ve tavşan ara sıra kartalın tüylerini temizlemeye başlamış, bu da kartalın hoşuna gitmeye başlamış. Bu, gerçekten de çok şanslı bir tavşanmış.

Bir Kartalla Bir Tavşan Çin de Dost Oldular

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.