enteresan.com LogoBir Kedi Bir Fareyi Evlat Edinmiş!

Çin'de yaşayan evcil bir kedi, kendi dört yavrusuyla beraber kendi yavrusuymuş gibi baktığı bir fareyi evlat edinmiş.
Bir Kedi Bir Fareyi Evlat Edinmiş!

Bir Kedi Bir Fareyi Evlat Edinmiş!

Yantai şehrinde yaşayan Sun Shujun; kedisi dört hafta önce yavrularını Dünya'ya getirdiğinden beri, bu farenin de kedisiyle birlikte yaşamaya başladığını söylüyor.

81 yaşındaki Sun Shujun, kedi yavrucuklarını görmek için doğdukları gün kendisine gelen komşusunun, yavru kedilerin arasında fıkırdayan bir fare gördüğünde, şaşkınlıktan donup kaldığını söylüyor.

Sun Shujun'un komşusu, 'İlk bakışta yanlış gördüğümü sandım. Bundan dolayı, gidip elime bir el feneri aldım ve daha yakından bir baktım.' dedi.

Qilu Evening'e göre bu fare, sadece kedinin sütüyle beslenmekle kalmıyor, aynı zamanda da diğer yavru 'kardeşleriyle' oyunlar oynuyor.

Bu anne kedinin, fareye diğer yavrularına nasıl davranıyorsa, aynen o şekilde davrandığı ve farenin, artık onların ailesinin bir parçası haline geldiği söyleniyor.

Sun Shujun, anne kedinin annelik iç güdülerinin, avcılık iç güdülerine daha baskın geldiğini düşünüyor. Bu baskınlık sayesinde bu anne kedi, normalde avı olarak görebileceği bir fareyi, evlat edinerek ona kendi yavrusu gibi bakabiliyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...