enteresan.com LogoBir Kedi Bir Fareyi Evlat Edinmiş!

Çin'de yaşayan evcil bir kedi, kendi dört yavrusuyla beraber kendi yavrusuymuş gibi baktığı bir fareyi evlat edinmiş.
Bir Kedi Bir Fareyi Evlat Edinmiş!

Bir Kedi Bir Fareyi Evlat Edinmiş!

Yantai şehrinde yaşayan Sun Shujun; kedisi dört hafta önce yavrularını Dünya'ya getirdiğinden beri, bu farenin de kedisiyle birlikte yaşamaya başladığını söylüyor.

81 yaşındaki Sun Shujun, kedi yavrucuklarını görmek için doğdukları gün kendisine gelen komşusunun, yavru kedilerin arasında fıkırdayan bir fare gördüğünde, şaşkınlıktan donup kaldığını söylüyor.

Sun Shujun'un komşusu, 'İlk bakışta yanlış gördüğümü sandım. Bundan dolayı, gidip elime bir el feneri aldım ve daha yakından bir baktım.' dedi.

Qilu Evening'e göre bu fare, sadece kedinin sütüyle beslenmekle kalmıyor, aynı zamanda da diğer yavru 'kardeşleriyle' oyunlar oynuyor.

Bu anne kedinin, fareye diğer yavrularına nasıl davranıyorsa, aynen o şekilde davrandığı ve farenin, artık onların ailesinin bir parçası haline geldiği söyleniyor.

Sun Shujun, anne kedinin annelik iç güdülerinin, avcılık iç güdülerine daha baskın geldiğini düşünüyor. Bu baskınlık sayesinde bu anne kedi, normalde avı olarak görebileceği bir fareyi, evlat edinerek ona kendi yavrusu gibi bakabiliyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.