enteresan.com LogoBlue Marmalade Doğa Dostu Ve Çevreci Ev Eşyaları

Bu seneki 100% Design fuarında ortaya çıkan Blue Marmalade, geri dönüştürülerek yeniden değerlendirilmiş tek bir tabaka plastiğin, katlanması ile ortaya çıkarılan basit ev eşyaları yapıyor.
Blue Marmalade Doğa Dostu Ve Çevreci Ev Eşyaları

Bu da, ürünün hem üretim sürecinde, hem de yaşam döngüsünü tamamladıktan sonra atılırken, oldukça az miktarda atık maddeye neden olan, oldukça seksi nesneler haline gelmesini sağlıyor. İnsanların en favori parçalarından birisi olan 'Cog Lamp', tamamen tek bir geri dönüştürülebilir materyal tabakasından (Lamba ayağı dahil olmaz üzere) yapılmıştır ve enerji kullanımı bakımından, tasarruf sağlayan ampulleri uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Bu da lambanın, çevreci ve doğa dostu özelliklerini iki katına çıkarmaktadır. Parçaların origami'ye benzer doğalarına rağmen, her birisinin estetik görünüşü cilalanmış ve oldukça temizdir. Bu da, en basit fikirlerin en iyi fikirler olabileceğini, tekrar kanıtlayan bir olgudur. Polyrap, oldukça modern ve tarz sahibi olan, tek bir plastik tabakadan yapılan ve bir çerçeve gerektirmeyen, atık kağıt çöp kutusudur.

Blue Marmalade Doğa Dostu Ve Çevreci Ev Eşyaları

Blue Marmalade Doğa Dostu Ve Çevreci Ev Eşyaları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.