enteresan.com LogoBoşanırken, Evlenirken Olmadığı Kadar Mutlu Olup Çılgınlar Gibi Kutlama Yapan Taze Bekarlar

Elbette kimse boşanmak için evlenmez ve herhalde boşandığı için kimse bu kadar mutlu olmaz! Boşandığı için çılgınlar gibi kutlama yapan taze bekarların ilginç fotoğraflarını hikayeleri ile birlikte yayınlıyoruz.
Arabasına CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLUN VAR yazan Rıdvan Bey
Arabasına CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLUN VAR yazan Rıdvan BeyAfyon'da oturan 6 senelik evli 26 yaşındaki Rıdvan Çöygün, boşanma mutluluğunu işte bu yazıların olduğu arabasıyla Adliye çevresinde tur atarak kutlamış.

Sevinçten araba kiralayarak balonlarla süsleyen Ümmü Hanım
Sevinçten araba kiralayarak balonlarla süsleyen Ümmü HanımTekirdağ'da yaşayan Ümmü Çakır, 22 senelik eşini aldatma nedeniyle boşamış ve dava tam 3 sene sürmüş. O kadar mutlu olmuş ki, aracı kiralayıp süslemiş.

Boşanma davası bitince mahalleliye tulumba tatlısı dağıtan Cavit Aydınarslan
Boşanma davası bitince mahalleliye tulumba tatlısı dağıtan Cavit AydınarslanBandırma'da oturan Cavit Aydınarslan, 2,5 sene süren evliliğini geçimsizlik sebebiyle bitirmiş ve mahalleliye tatlı dağıtarak işte böyle kutlama yapmış. Tatlı tezgahının yanına bir de pankart koymayı da ihmal etmemiş.

Boşanma sevincini pankartla kutlayan Bahattin Bey
Boşanma sevincini pankartla kutlayan Bahattin Beyİhanet gerekçesiyle 18 senelik eşinden boşanan Bahattin Uzunel, tedbirli nafaka da ortadan kalkınca işte böyle pankart asmış balkonuna. Ve komşuları için yemek dağıtmış.

5 aylık evlilikten sonra aracını süsleterek kutlama yapan Hasan Bey
5 aylık evlilikten sonra aracını süsleterek kutlama yapan Hasan BeyBursa İznik ilçesinde yaşayan Hasan A., 5 aylık evliliğini anlaşmazlık olduğu için sonlandırmış ve boşanmasını Bursa sokaklarında bu şekilde kutlamış.

Yıllar süren davası bitince aracını tüllerle süsleyen Hayrettin Bey
Yıllar süren davası bitince aracını tüllerle süsleyen Hayrettin BeyKonya'nın Seydişehir ilçesinde yaşamakta olan Hayrettin Deniz, şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşine boşanma davası açmış ama dava 3 sene kadar devam etmiş. Boşanma gerçekleşince de sevincini bu şekilde duyurmuş.

Hemcinsleri için lokma dağıtıp, davulla zurnayla kutlama yapan Meryem Hanım
Hemcinsleri için lokma dağıtıp, davulla zurnayla kutlama yapan Meryem HanımMeryem Hanım Bursa'da yaşıyor, kocasından baskı gördüğünü söyleyip boşanma davası açmış, dava sonuçlanınca yoldan geçen vatandaşlara kına dağıtmış ve bütün hemcinsleri için de lokma döktürmüş.

Özlü sözlerle aracını süsleyip arkadaşlarına mangal partisi veren Tuğba Hanım
Özlü sözlerle aracını süsleyip arkadaşlarına mangal partisi veren Tuğba HanımBu evlilik mağduru da Bursa'dan. Kendisini aldattığı gerekçesiyle 8 senelik eşinden boşanan Tuğba Doğan, süslediği aracıyla başta şehir turu atmış. Sonra da arkadaşlarına mangal partisi vermiş. Arabanın arkasında şunlar yazıyor "Herkesin kullandığı şeyler bana cazip gelmiyor. BUNA SEN DE DAHİLSİN!"

Boşanma davasını minibüsle kutlayan ve kadınlara cesaret veren açıklamalar yapan Selvi Hanım:
Boşanma davasını minibüsle kutlayan ve kadınlara cesaret veren açıklamalar yapan Selvi Hanım:Haberimiz Muş'tan, 5 senedir boşanamayan ve boşanma davası devam eden Selvi Ataş'ın sözleri şöyle:
"Muş'ta yaşıyorum ve sadece Muş'ta değil Türkiye genelinde dul kadına veba hastası muamelesi yapılıyor. Bu algı değişsin istiyorum. Kadın boşanınca dul, erkek boşanınca bekar oluyor. Bu böyle olmasın. Boşanınca aileniz dahil herkesin size karşı tavrı değişiyor, toplum içinde biri sizi tarif etmeye kalktığı zaman dul olan diye tarif ediyor. Bu yüzden bir çok kadın boşandıktan sonra bile alyansla geziyor ve iş yerinde kimseye medeni durumunu söyleyemiyor. Kadınlar güçlüdür, kendilerinin farkına varsınlar. Bin bir türlü dert yanan kadınlara temsil olmak istiyorum. Evlendik diye bi ömür heba olacağız diye bir şey yok. Herkes kendisinin farkına varsın, bir kadın herkesten çok daha güçlüdür ve kıymetlidir."

"Bu gördüğünüz kadının gücü, bu gördüğünüz yaşama tutunan, kendi dişi tırnağıyla bir şeyler yapmaya çalışan bir kadın. Yıllarca ezdiniz kadınları, hor gördünüz, köle yaptınız. Ama her zaman unuttunuz, siz de bir kadından var oldunuz. Boşanmaya ayıp dediniz, yıllarca şiddet gördü kadınlar, laf olur, söz olur dediniz gelip annesine bile anlatamadı. Kendini savunan tüm kadınları gönülden tebrik ediyor, kutluyorum. Koca şiddetinden ölen tüm hemcinslerimin mekanları cennet olsun, bunları yapanlarda belasını bulsun"

Aracının arkasına AKLI OLAN EVLENMESİN ve PARAM BİTTİ KARIM GİTTİ yazdıran vatandaş
Aracının arkasına AKLI OLAN EVLENMESİN ve PARAM BİTTİ KARIM GİTTİ yazdıran vatandaşBu arkadaşın ismini bilmesek de olay Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde yaşanmış. Boşanma sevincini, aracının arkasına farklı farklı sözler yazarak kutlayan adamın mutluluğu fotoğrafa yansımış.