enteresan.com LogoBrent Comber'dan Düzensiz Parçalı Mobilyalar

Yeniden değerlendirilmiş ahşap mobilyalar genellikle önceden kestirilebilir: suların sürüklediği ağaç dalları büyük demetlerde veya levhalarda banklara ve iskemlelere dönüştürülür. İşte bu yüzden, küçük düzensiz parçalardan yapılan Brent Comber'ın özgün, yeniden değerlendirilmiş ahşap mobilyası, gerçekten yepyeni bir soluk getiriyor.

Kanadalı tasarımcının yenilikçi, çevre dostu mobilya tasarımlarını geçen yılki ICFF'de keşfetmiştik ve onun tasarımları bu gösterideki en favori tasarımlarımızdandı. Bu yıl Brent Comber'ın eskisinden daha da iyi olan "Düzensiz Parçalı" adlı yeni ve güzel bir tasarım çizgisiyle geri döndüğünü görmek, bize heyecan veriyor. Brent Comber dan Düzensiz Parçalı Mobilyalar

"Düzensiz Parçalı" tasarımı, rasgele şekilli, geri dönüştürülmüş ahşap parçalarını alarak, bütün bir birlik yaratmak için yapboz parçaları gibi bir araya getiriyor. Düzensiz fakat organize estetik bize, Incan kesik taş duvarcılığını hatırlattı (bu tasarımda her taş bloku farklı şekillerdeydi fakat birbirlerine mükemmel şekilde uyuyorlardı). Rasgele atıklardan sipariş ve verimlilik yaratmak gerçekten muhteşem bir iş. Biz de Brent Comber'ı bu sevimli ve çevre dostu çalışması için alkışlıyoruz.

Brent Comber'dan Düzensiz Parçalı Mobilyalar
Brent Comber'dan Düzensiz Parçalı Mobilyalar
Brent Comber'dan Düzensiz Parçalı Mobilyalar