enteresan.com LogoBritanyanın En Büyük Atı

Digger ile tanışın. Şu anda Britanyanın en büyük atı, sakında da tüm dünyanın en büyüğü olacak...
Britanyanın En Büyük Atı

Sadece 4 yaşında , normal bir genç olan Digger şimdiden 198.1cm ve 203.2 cm ile rekoru elinde tutan Tina'yı geçeceği garanti. Digger hayatına çok iyi başlamadı.Öksüz olan Digger'ı eski sahibi sağlık sorunuyla başa çıkamadığı için İskoçya Aboyne'deki Uluslararası Dernek Belwade Atları Koruma Çiftliğine teslim etti. Digger şimdi normaldende iyi, günde 19.05 kg ile 24.95 kg arası yemeği silip süpürüyor, ek olarak ziyaretçilerden çikolatalı kekler, havuçlar ve elmalar alıyor.
İşin garip tarafı Digger'ın en yakın arkadaşı Sweep 12 yaşında bir midilli. Sweep Digger'ın göbeğinin altından çok rahat yürüyebiliyor.

Britanyanın En Büyük Atı

Britanyanın En Büyük Atı

Britanyanın En Büyük Atı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.