enteresan.com LogoBronzlaşmanın Yararları-Dövme

Bir dahaki sefere güneşlenmeye gittiğinizde neden yanınıza Sun Tattoo'yu (güneş dövmesi) alıp UV ışınlarını iyi bir amaç için kullanmıyorsunuz?
Bronzlaşmanın Yararları-Dövme

Bir dahaki sefere güneşlenmeye gittiğinizde neden yanınıza Sun Tattoo'yu (güneş dövmesi) alıp UV ışınlarını iyi bir amaç için kullanmıyorsunuz? Yumuşak, delikli kalıp deseni, güneş ışınlarının sadece vücudunuzdaki belli alanlara temas etmesine izin veriyor. Yeteri kadar yandığınızda, cildinizin benzersiz bir şekilde bronzlaşmış olduğunu göreceksiniz. Tabii ki zararlarından dolayı bronzlaşmayı çok fazla onaylamıyorum ancak, eğer güneşten uzak duramayan birisi iseniz bu olağan dışı dövmeyi çok seveceksiniz.

Bronzlaşmanın Yararları-Dövme

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.