Bu Sıradışı Çiftler Size Aşkın Çeşitli Farklı Şekiller Alabildiğini Kanıtlayacak

Toplum olarak sürekli ileriye gidiyor olsak da bazı değerlerimiz oldukça geleneksel ve hatta tutucu. Mesela pek çoğumuzun çiftlerin nasıl görünmeleri gerektiği hakkında son derece keskin çizgileri var. 

Görsel olarak çiftlerin birbirlerine uygun olmaları gerektiklerini düşünüyoruz ve uygun görünmeyen çiftlere biraz tepeden bakma eğilimindeyiz. Ama bu listedeki çiftler sizin bildiğiniz çiftlerden değiller! Şaşırmaya hazırlanın, çünkü hazırladığımız listede birbirlerine uygun görünmeyen 9 çift bulacaksınız!


Anna ve Lucy DeCinque

Anna ve Lucy DeCinque

Anna ve Lucy ikiz kız kardeşler ve evet, ikisi aynı erkek arkadaşı paylaşıyorlar! Bunun yanı sıra hepsi birden aynı evde yaşıyor! Bu nedenle de onlara çift diyebilir misiniz pek de emin değiliz. Ancak bildiğimiz birşey varsa o da mutlu gözüktükleri!


Bu adam, karısı ve karısının sevgilisi

Bu adam, karısı ve karısının sevgilisi

Bu sanki bir Peter Greenaway filmi ismi gibi oldu, değil mi? Söylemek gerekirse resimdeki kadın son derece mutlu görünüyor. Üçü de bu durumdan memnunsa bize bu ilişki hakkında bir yorum yapma ya da söz söyleme hakkı düşmez.


Amazon Amanda ve Sergio Miranda

Amazon Amanda ve Sergio Miranda

Pek çok erkek partnerlerinin kendilerinden uzun boylu olmasını istemez, ancak görünüşe göre bu çift için durum böyle değil. Birbirlerine aşıklar ve onlar için önemli olan tek şey de bu.


Charity Pierce ve Tony Sauer

Charity Pierce ve Tony Sauer

İşte birbirlerine görsel açıdan uyum sağlamayan bir çift daha. Ama bu onlar için gerçekten de bir problem mi? İlişkileri hala tam gaz devam ediyor olduğuna göre bu sorunun kısa cevabı hayır.


Victor Hugo Peralta ve Gabriela Peralta

Victor Hugo Peralta ve Gabriela Peralta

Doğrusunu söylemek gerekirse bu evli çift birbirine uygun görünüyor! Vücut modifikasyonlarıyla ilgileniyor musunuz bilemiyoruz, ama herkesin düşüncesi kendine ve burada insanları seçimlerinden dolayı yargılamıyoruz. Bu çift dünyadaki en fazla dövmeye sahip çift seçilmiş ve onlara şöyle bir baktığınızda bunun nedenini anlamak pek de zor değil.


Anastasia Reskoss ve Quentin Dehar

Anastasia Reskoss ve Quentin Dehar

Bu çift size biraz Ken ve Barbie’yi anımsattı, öyle değil mi? Eğer öyleyse onlara büyük bir iltifat etmiş oluyorsunuz çünkü bu çiftin en büyük hayali yaşayan bebeklere dönüşmek! Bu zamana kadar estetik ameliyatlata yaklaşık olarak £200,000 harcamışlar ve 15 estetik ameliyat geçirmişler. Görünüşe göre bir partide tanışmışlar ve sonrasında çıkmaya karar vermişler.


Joelson Fernandes da Silva ve Evem Medeiros

Joelson Fernandes da Silva ve Evem Medeiros

Joelson Brezilya’daki en uzun boylu adammış ve aşkı hiç bulamayacağından korkuyormuş. Ancak şimdilerde mutlu mesut hayallerinin kadınıyla birlikte! Boyları arasındaki farka gelince de, muhtemelen hiç kimse boy olarak bu adama uygun bir partner olamazdı!


Kyle Jones ve Marjorie McCool

Kyle Jones ve Marjorie McCool

Aralarındaki yaş farkı son derece fazla olsa da, bu çift birbirine delicesine aşık! Yaşlı hanımlar da hayatlarında romantizme ihtiyaç duyabilirler o nedenle onlar mutluysa biz de mutluyuz!


Liu Ye ve Liu Ye

Liu Ye ve Liu Ye

Haydi listemizi listede yer alan en çılgın çiftle bitirelim. Bu Zhuhai’li Çinli 43 yaşındaki adam düğün yaparak kendisiyle gerçekten evlendi! Aklında daha iyi birisi yok muydu? Tüm hayatı boyunca yalnız yaşama ihtimalinden bu kadar mı korkuyordu? Bu soruların cevaplarını bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey aşk ve delilik arasında ince bir çizgi olduğu.