enteresan.com LogoBulut Şeklinde Şemsiye

Şehir hayatı yaşayan insanların hayatlarını araştırırken, insanların dışarıda çok az vakit geçirdiklerini farkettim.
Bulut Şeklinde Şemsiye

Eğer bir yere gitmek isterseniz, hızlı adımlarla otobüse veya başka bir toplu taşıma aracına binersiniz. Bu sizin 5 ya da 10 dakikanızı alır. Bu yağmurlu havalarda insanların neden şemsiye taşımadığının cevabı olsa gerek. Çok yağmurlu, ve kötü havalar buna dahil değil tabii ki. Bu yüzden motivasyonun, kullanım özelliğinden daha önemli olduğunu düşünüyorum.

Bulut Şeklinde Şemsiye

Bu bulut şeklindeki şemsiye, hem eğlenceli hemde ilginç bir moda olması sebebiyle sıradan şehir hayatı yaşayan insanların hoşuna gidiyor. Üstelik normal bir şemsiye kadar da kullanışlı. Bu şemsiyeyi nereden bulabileceğiniz konusunda bir fikrim yok ama umarım bulur ve kullanırsınız.

Bulut Şeklinde Şemsiye

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.