enteresan.com LogoBungee Jumping İpi Koptu Kurtuldu

İpi koptu ama o kurtuldu!
Bungee Jumping İpi Koptu Kurtuldu

Bungee Jumping İpi Koptu KurtulduSuya doğru hızla inerken Rishi Baveja bungee jumping'den fazlasını beklemiyordu. Ancak elastik ip onu hiç geri doğru çekmedi. Ayaklarına bağlı olan ip çözüldü ve Thai lagününe çakılana kadar hızla inmeye devam etti. Neyse ki tüm kuvveti göğsüne vererek ciddi kafa yaralanmalarından kurtuldu.

Ancak Cambridge mezunu Baveja'nın dalağı çatladı, karaciğeri parçalandı, akciğeri iflas etti ve ciddi morarmaları oldu. Yaralarını araba kazası geçirmiş birinin yaralarına benzeten doktorlar, bu kurtuluşun bile bir mucize olduğunu söylüyor.

Bungee Jumping İpi Koptu Kurtuldu

Bungee Jumping İpi Koptu Kurtuldu

Bungee Jumping İpi Koptu Kurtuldu

Bungee Jumping İpi Koptu Kurtuldu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.