enteresan.com Logo



Bunu Yapabilir Misiniz?

Hapşırmak hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı.
Bunu Yapabilir Misiniz?

Şimdi öğreneceğiniz bilgi, sizi ciddi bir iddiaya da sürükleyebilir. Evet, size herhangi büyük bir ödül yok. İddiayı arkadaşlarınızla girmenizi tavsiye ederiz.

- Çok önemli not: İddia olayı şakaydı, denemenizi katti suretle önermiyoruz! _ İnsan, gözleri açık bir durumdayken hapşıramaz. Bunun nedeni, ciğerlerin kasılarak dışarı verdiği havanın tüm vücut organlarında tam etki göstermesi. Biliyorsunuz ki, insan hapşırdıktan sonra çok kuvvetli bir havayı ağızdan dışarı verir. Eğer gözleriniz açıkken hapşırmaya kalkarsanız da, gözleriniz yuvalarından fırlayarak önünüze düşebilir. Aman diyelim! Sakın denemeyin bile!

Bunu Yapabilir Misiniz?

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.