enteresan.com LogoBuzla En Uzun Süre Vücut Teması Rekoru

Wang Jintu inanılmaz bir başarıya imza atarak, Guinness Rekorlar Kitabına girmeye hak kazandı.
Buzla En Uzun Süre Vücut Teması Rekoru

17 Nisan 2008'de Pekin'de düzenlenen rekor denemesinin konusu; buz dolu bir kabinin içinde en uzun süre kalmaktı. Bir önceki rekortmeni tam 17 dakika farkla geçerek, 1 saat 30 dakika buzun içinde kaldı. Sadece mayo giyerek, 1 metre genişliği, 2 metre uzunluğu olan bir kabinde, buzlar bütün vücudunu kaplayacak şekilde durdu. Buzlar erimeye başldıkça buz seviyesi Wang'ın çenesine kadar çıkmıştı. Wang hakkında, kış günü 0 derece sıcaklıkta bile şortla gezdiğini, üşümediğini söyleyen arkadaşları bu rekora pek şaşırmadı. Rekor denemesi sırasında, 2 profesyonel doktor hazırda bekliyordu. Basın mensuplarının da rekor denemesine ilgisi büyüktü. Rekoru kırdıktan sonra, kendisini izleyen insanlara gülümeyen Wang rekordan sonra hiçbir hastalığa, ya da rahatsızlık duymadığı belirtildi.

Buzla En Uzun Süre Vücut Teması Rekoru

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Dış Görünüşü Yüzünden Hor Görülen Hemşirenin Cevabı Olay Yarattı!

İşini iyi yaptıktan sonra insanların dış görünüşleri hiç önemli değildir ve bu konuda yorum yapmak da kimseye düşmez. Ama gel gelelim ki saçları renkli olan bir hemşireye tepki gösteren kişi gibi pek çok kişi var.. İşte bu renkli saçlı, dövmeli ve piercing taşıyan hemşirenin kendisini eleştiren market çalışanına olay yaratan cevabı!

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.