enteresan.com LogoÇağdaş Tasarımlı Çok Amaçlı Mobilya

Bu çok amaçlı mobilyanın tasarımcısı Maria Cichy.
Çağdaş Tasarımlı Çok Amaçlı Mobilya

Bu çok amaçlı mobilyanın tasarımcısı Maria Cichy. Tasarımın özelliğiyse bir masa ve şifonyeri tek bir üründe birleştiriyor olması. Resimlerde de görüldüğü gibi modern bir duruşu olan bu mobilya, iç içe geçmiş bir sehpa ve çekmeceli şifonyerden oluşuyor. İşçiliği açısından da oldukça düzenli ve kaliteli görünen bu tasarım, modern ev düşüncesini tamk anlamıyla yansıtıyor. Küçük yerler için özellikle kullanışlı olabilecek bu şifonyer, istenildiği takdirde sadece sehpa ya da sadece şifonyer olarak da kullanılabilir. Tasarım, frengiyle de sade bir görüntü çiziyor ve şık duruyor.

Çağdaş Tasarımlı Çok Amaçlı Mobilya

Çağdaş Tasarımlı Çok Amaçlı Mobilya

Çağdaş Tasarımlı Çok Amaçlı Mobilya

Çağdaş Tasarımlı Çok Amaçlı Mobilya

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dış Görünüşü Yüzünden Hor Görülen Hemşirenin Cevabı Olay Yarattı!

İşini iyi yaptıktan sonra insanların dış görünüşleri hiç önemli değildir ve bu konuda yorum yapmak da kimseye düşmez. Ama gel gelelim ki saçları renkli olan bir hemşireye tepki gösteren kişi gibi pek çok kişi var.. İşte bu renkli saçlı, dövmeli ve piercing taşıyan hemşirenin kendisini eleştiren market çalışanına olay yaratan cevabı!

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.