enteresan.com LogoÇay Kaşığı Artık Eski Moda

Kaşık artık eski moda.Kim temiz bir kaşık bulmak için yeterli zamana sahip?
Çay Kaşığı Artık Eski Moda

Çay yada kahvenizin içerisindeki şekeri karıştırmak için kaşık kullanırken elinizi kaldırıp, bileğinizi döndürmekle zaman kaybetmenize ve efor sarf etmenize gerek yok.İşte bu sebeplerden dolayı Florian Dussopt, Jeremie Reneau & Julie Girard bir araya gelerek Ceramix For Mix (karıştırma işlemi için seramik) isimli çay tabağı ve kupa dan oluşan bu konsept tasarımı yarattılar.Tüm alaycı eleştiriler bir yana tasarım oldukça basit ve zarif. Bardağın altını çevreleyen cam daire, seramik bir top için rulet masası görevi görüyor ve kullanıcının merkezi bir kuvvet uyguladığı durumda bardağın eğilerek içeceğin karıştırılmasına yardımcı oluyor. Tasarımı ayakta alkışlıyorum, gerçekten oldukça yaratıcı.

Tasarımcılar: Florian Dussopt, Jeremie Reneau & Julie Girard

Çay Kaşığı Artık Eski Moda

Çay Kaşığı Artık Eski Moda

Çay Kaşığı Artık Eski Moda

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.