enteresan.com LogoÇay Severlere İlginç Bir Takım

Sıradan çaydanlıklardan bıktıysanız bu çaydanlık tam sizlik !
Çay Severlere İlginç Bir Takım

Dione Çay Seti, çayını istedikleri gibi içmek isteyenler için tasarlanmış bir takım. İki küre hâlinde yapılmış çay fincanları ve çay yapraklarının fincanlara dolmasını engelleyen ince süzgeçiyle oldukça havalı bir takım oluşturan bu tasarımın asıl amacı, çay yapraklarının orijinal aromasını korumak. Çay yapraklarındaki aroma sıcak suyla birleşince fincan küre hâlinde kapalı olduğu için buharlaşma engelleniyor. Üç dakika sonra çay tadını bırakınca fincan 180 derece çeviriliyor ve yapraklar çaydan ayrılmış oluyor. Çayın bir fincandan öbürüne dökülmeden aktarılması için yapılması gereken tek şeyse basit bir el hareketi.

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.