enteresan.com LogoCep Telefonu Bombası

Annem her zaman cep telefonlarının çok tehlikeli olduğunu söylerdi ancak asla suratınıza patlayacağını bilemezdim...
Cep Telefonu Bombası

Yatağına yakın bir yerde cep telefonun şarj ederken telefon çalmaya başladığında Gana'lı adamın başına gelen bu.Yatağında doğruldu ve yanıtla tuşuna bastı ardından telefon kulağının dibinde patladı.Ailesi patlamayı duyup odasına koştuklarında çocuklarının bilinçsiz bir şekilde yerde yattığını gördüler.En yakın hastaneye yetiştirdiler ama hastaneye vardıklarında doktorlar öldüğünü söyledi.Polis şimdiye kadar telefonun markasını açıklamadı, ancak yakın zamandaki araştırmada, cihaz orijinal değilmiş gibi gözüküyor.Cimri olmanın bedelini gösteren olaylardan biri daha.

Cep Telefonu Bombası

Cep Telefonu Bombası

Cep Telefonu Bombası

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.