enteresan.com LogoCep Telefonu Bombası

Annem her zaman cep telefonlarının çok tehlikeli olduğunu söylerdi ancak asla suratınıza patlayacağını bilemezdim...
Cep Telefonu Bombası

Yatağına yakın bir yerde cep telefonun şarj ederken telefon çalmaya başladığında Gana'lı adamın başına gelen bu.Yatağında doğruldu ve yanıtla tuşuna bastı ardından telefon kulağının dibinde patladı.Ailesi patlamayı duyup odasına koştuklarında çocuklarının bilinçsiz bir şekilde yerde yattığını gördüler.En yakın hastaneye yetiştirdiler ama hastaneye vardıklarında doktorlar öldüğünü söyledi.Polis şimdiye kadar telefonun markasını açıklamadı, ancak yakın zamandaki araştırmada, cihaz orijinal değilmiş gibi gözüküyor.Cimri olmanın bedelini gösteren olaylardan biri daha.

Cep Telefonu Bombası

Cep Telefonu Bombası

Cep Telefonu Bombası

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.