enteresan.com LogoCep Telefonu Yutan Köpek

Doberman-Danua kırması olan Nero, sahibinin elinden bir Nokia telefonu kapmış ve yutmuş. Dev köpek, telefonun alınması için girdiği ameliyatın karnında bir yara ve on dikiş bırakmasıyla açgözlülüğünün bedelini ödemiş.
Cep Telefonu Yutan Köpek

Cep Telefonu Yutan Köpek

Nero'nun sahibi 67 yaşında Marie Matthews, köpeğin cep telefonunu nasıl yuttuğunu anlattı. Kızı Driekie Boojens, Nero'yu beslemekle meşgulken, köpek telefonu bayanın parmakları arasından kapmış ve yutmuş. "Kızım korkuyla bağırdı, çünkü Nero'nun öleceğinden çok korkuk."dedi Matthews.
Nero daha sonra hemen yerel bir hayvan kliniğine götürülmüş ve burada cep telefonunun film çekildiğinde köpeğin karnında olduğu görülmüş. Ertesi gün Nero ameliyata girmiş ve herşey yolunda gitmiş. Matthews: "Sadece cep telefonu çıkarmakla kalmadılar, aynı zamanda karnından bir sürü taş da çıkardılar."dedi. Köpeğin midesine girdikten sonra bir daha çalışmayan cep telefonu, çöpe atılmış. Nero'nun eve dönüdüğünü görmek, Marie Matthews'u ve eşini çok mutlu etmiş. Marie, Nero'yu kendi öz çocukları kadar sevdiğini söylüyor.

Cep Telefonu Yutan Köpek

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.