enteresan.com LogoCep Telefonu Yutan Köpek

Doberman-Danua kırması olan Nero, sahibinin elinden bir Nokia telefonu kapmış ve yutmuş. Dev köpek, telefonun alınması için girdiği ameliyatın karnında bir yara ve on dikiş bırakmasıyla açgözlülüğünün bedelini ödemiş.
Cep Telefonu Yutan Köpek

Cep Telefonu Yutan Köpek

Nero'nun sahibi 67 yaşında Marie Matthews, köpeğin cep telefonunu nasıl yuttuğunu anlattı. Kızı Driekie Boojens, Nero'yu beslemekle meşgulken, köpek telefonu bayanın parmakları arasından kapmış ve yutmuş. "Kızım korkuyla bağırdı, çünkü Nero'nun öleceğinden çok korkuk."dedi Matthews.
Nero daha sonra hemen yerel bir hayvan kliniğine götürülmüş ve burada cep telefonunun film çekildiğinde köpeğin karnında olduğu görülmüş. Ertesi gün Nero ameliyata girmiş ve herşey yolunda gitmiş. Matthews: "Sadece cep telefonu çıkarmakla kalmadılar, aynı zamanda karnından bir sürü taş da çıkardılar."dedi. Köpeğin midesine girdikten sonra bir daha çalışmayan cep telefonu, çöpe atılmış. Nero'nun eve dönüdüğünü görmek, Marie Matthews'u ve eşini çok mutlu etmiş. Marie, Nero'yu kendi öz çocukları kadar sevdiğini söylüyor.

Cep Telefonu Yutan Köpek

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.