enteresan.com LogoChris Burton'ın Geri Dönüşümü: Yield Raf Sistemi

Herşeye geri dönüşebilir!
Chris Burton'ın Geri Dönüşümü: Yield Raf Sistemi

Daha önce geri dönüştürülen mobilyalara örnek olarak, Chris Burton'ın Repose Lounge çalışması gösterilmişti. Bu koltuk, inşaat alanlarındaki bir çok atıklardan ve diğer değişen çöp malzemelerinin geri dönüştürülmesi ile yapılmıştı. Chris Burton'ın, en az bu koltuk kadar dahice düşünülmüş diğer bir ürünü olan Yield (yük) rafları, eş kenar üçgenlerin belli bir şekilde dizilmesini temel alan, modüler bir raf sistemi olarak öne çıkıyor. Yield raflarının değişen bileşenleri, suntadan, bir sürü farklı kesilmiş tahta artıklarından ve hatta kuru duvar parçalarından oluşuyor. Dolayısıyla, bu bileşenlerin her biri raf sistemine ayrı bir doku vererek, eşsiz bir sistem oluşmasını sağlıyor. Bu Yield raf sistemi, Repose Lounge koltuğu ile birlikte, Savannah'ın Red Kite Studio galerisinde Chris Burton'ın şuan ki öğrenci sergisinde gösteriliyor.

Chris Burton ın Geri Dönüşümü: Yield Raf Sistemi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.