enteresan.com LogoÇiğneyebileceğinden Fazlasını Isırınca

Hayır, köpek ağızlıklarındaki son moda bu değil.
Çiğneyebileceğinden Fazlasını Isırınca

Fakat labrador Bronson'ın yüzündeki perişan ifade, ağzının etrafına dolanmış bu yılan yüzünden havlayamadığı için ne kadar mutsuz olduğunu tam olarak gösteriyor. Bu sıra dışı fotoğraf, Bronson'ın sahibi Deborah Allen tarafından siyah köpek yakınlardaki tarlalardan evine bu biçimde geri geldiğinde çekildi. Bronson tarlada bulduğu şeyleri sahibinin Avustralya'daki çiftlik evine götürüyor. Ancak o gün yılanla gelişi herkesi korkuttu. Çift, sürüngene oldukça dikkatli yaklaşmaları gerektiğini biliyordu. Daha sonra yere bir yem torbası koyarak yılanı çıkarmayı başardılar. Fakat bu olay Bronson için oldukça korku dolu bir tecrübe oldu.

Çiğneyebileceğinden Fazlasını Isırınca

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Evlilere Niçin Karı Koca Derler?

Evli insanlara neden karı koca denir, bir tahmininiz var mı? Yüzlerce yıldır devam eden bu geleneğin sebebini merak ettik ve sizin için araştırdık. İşte yanıtı.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bir Pakette 20 Sigara Olmasının Sebebi Buymuş.. Yuh Artık..!

Üsküdar Üniversitesi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Azer Bağırov, bir pakette 20 dal sigara bulunmasının sırrını açıkladı.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.