enteresan.com LogoÇılgın Tasarımlı Pizza Bıçakları

Bu pizza bıçakları sanki motorsiklet parçaları...
Çılgın Tasarımlı Pizza Bıçakları

Frankie Flood, motosikletten esinlenerek ileri teknolojili pizza bıçakları tasarladı. Sanatçı: "Benim işim, türünün tek örneği nesneleri incelemek ve mekanik yeniden üretime dayalı bir dünyada bu nesnelerin işlevlerini araştırmak. Sektör, nesnelerin üstündeki aurayı kaldırdı ve nesneleri, tekilliklerinden arındırdı. Benim pizza bıçaklarım, popüler kültürün kıyısında yaşayan gruplar için biçimsel ve rengârenk bir süslemeyi temsil ediyor." dedi.

Çılgın Tasarımlı Pizza Bıçakları

Çılgın Tasarımlı Pizza Bıçakları

Çılgın Tasarımlı Pizza Bıçakları

Çılgın Tasarımlı Pizza Bıçakları

Çılgın Tasarımlı Pizza Bıçakları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.