enteresan.com Logo



Çin Depremi: Toprak Kaymasından Kaçış

ilginç depremin ardından ilginç kareler
Çin Depremi: Toprak Kaymasından Kaçış

1-Çin Sichuan eyaletinin Yingxiu bölgesinde insanlar Sürat botuyla artçı sarsıntıdan kaçmaya çalışıyor
2-Korkunç felakette 66,000 kayıp ve ölü verilmesinin ertesi günü bayraklar yarıya indirilmişti.Hükümet, güçlü artçı depremler konusunda insanları uyararak, güney batı Çin'de sağ kalan insanlar arasında büyük bir panik yarattı.
3-Sismoloji uzmanlarının paylaşımları neticesinde, Sichuan hükümeti internet sitesinde, geçen hafta rihter ölçeğiyle 8.0 şiddetinde sarsılan aynı bölgede 6.0 ila 7.0 şiddetinde güçlü artçı sarsıntılar olabileceğini açıkladı.
4-Çin, büyük depremden sonra, bir önceki gece meydana gelen 5.0 şiddetindeki depremi de içerecek şekilde 4.0 ve üzerinde 150'den fazla artçı depreme maruz kaldı.

Çin Depremi: Toprak Kaymasından Kaçış

Çin Depremi: Toprak Kaymasından Kaçış

Çin Depremi: Toprak Kaymasından Kaçış

Çin Depremi: Toprak Kaymasından Kaçış

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.