enteresan.com LogoÇin İşi Lamborghini Reventon

Çinli araba sevdalısı kendine bir Lamborghini Reventon yapıyor.
Çin İşi Lamborghini Reventon

Baktın olmuyor kendi arabanı kendin yapacaksın. Çinli bir araba sevdalısı bir Nissan A31'i Lamborghini Reventon'a çevirmek için 13.800 dolar harcamış.

Çin İşi Lamborghini Reventon

Lamborghini Reventon'a hayran kalan ancak gerçeğini alacak bütçesi olmayan Asan, hayranı olduğu arabayı kendi yapmaya karar vermiş.

Öncelikle bütçesine uygun olan mini bir model Lamborghini Reventon almış. Modelden yola çıkarak da 95 model Nissan A31 üzerinde çalışmaya başlamış. Orijinal Lamborghini RB25 motoru dışında tüm parçalar elle bire bir kopyalanmış. Boyandıktan sonra Asan, 13.800 dolara hayallerinin spor arabasına kavuşmuş olacak.

Çin İşi Lamborghini Reventon

Çin İşi Lamborghini Reventon

Çin İşi Lamborghini Reventon

Çin İşi Lamborghini Reventon

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ölünce Parasıyla Gömülmek İstedi! Bakın Nasıl Bir Çözüm Buldular

Cimri bir eşe sahip olmak can sıkıcı olabilir. İnsanlar kendi kazandıkları parayı istedikleri gibi harcamakta özgürdürler elbette. Ancak evliyseniz cimri olmak pek de iyi bir fikir değil.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.