enteresan.com LogoÇin ve İngilizce

Son senelerin en fazla ön plana çıkan ülkesi kesinlikle Çin Halk Cumhuriyeti'dir.
Çin ve İngilizce

Gerek ABD'ye karşı olan yaptırımları, gerekse son dönemlerde başlarına gelen deprem felaketi onları yeterince gündemde tuttu ve tutmaya devam ediyor. Çin Halk Cumhuriyeti'nde İngilizce konuşanların sayısı, ABD'de bulunan İngilizce konuşan nüfustan fazla! Üstelik ABD'nin resmi dili İngilizce olmasına rağmen... Çin ise İngilizce'yi ikinci dil olarak kabul ediyor. Buna rağmen Çin Halk Cumhuriyeti'nde İngilizce konuşanların sayısı, ABD'de bulunanlardan daha fazladır. Bunun nedeni de, Çin'in nüfusunun, ABD'den fazla oluşunu gösterebiliriz.

Çin ve İngilizce

Fotoğrafçı: Nenyaki

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...