enteresan.com LogoÇinli Hayvan Sever 140 Sokak Köpeğini Sahiplendi!

Çinli hayvan sever şehrin çeşitli yerlerinden topladığı 140 sokak köpeğine bakıyor.
Çinli Hayvan Sever 140 Sokak Köpeğini Sahiplendi!

Wuhan'dan eski şef Li Zongwen,Çin medyasının ilgisini çekmiş çünkü bu hayvan sever şehrin farklı bölgelerinden topladığı 140 sahipsiz sokak köpeğine bakıyor.

Çinli Hayvan Sever 140 Sokak Köpeğini Sahiplendi!


59 yaşındaki adam 2009 yılında Wuhan'da sokak köpeklerini yanına almaya başlamış ve giderek artan köpek sayısı sonunda 140'a ulaşmış. Onlara bir barınak yapmış. Zongwen yakınlardaki hayvan severlerin bağışları olmasa hepsini besleyemeyeceğini söylüyor.

140 köpekle bir evi paylaşmak pek de kolay bir iş değil, özellikle de geceleri çıkan gürültü ve temizlik düşünülürse. Ancak Li Zongwein şikayet etmiyor aksine çevresinde bu kadar köpek olmasından hoşnut. Onlara büyük bir leğende kürek kullanarak yemek hazırlıyor hatta kendi yemeğini de onların yanında yiyor. Köpeklerin yemek olarak yendiği bir yer de insanları şaşırtan Li Zongwen için köpekleri besleyen adam desek yanlış olmaz.

Çinli Hayvan Sever 140 Sokak Köpeğini Sahiplendi!

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kocasını Gizlice Takip Eden Kadın

Resimde gizlenen kadını bulabilir misiniz? Resimde hizmetçiyle flört eden adam basıldığının fakında değil çünkü karısı onu gizlice izliyor. Adamın karısının resimde nerede gizlendiğini bulabilir misiniz? Bulamadıysan 2. sayfada sorumuzun cevabını görebilirsiniz.