enteresan.com LogoÇinli Kadın Kâğıttan Gelinlik Giydi

Çinli bir kadın, tamamen kâğıttan yapılmış bir gelinlikle evlendi.
Çinli Kadın Kâğıttan Gelinlik Giydi

Sha Sha'nın gelinliğini bir gelinlik tasarımcısı olan en yakın arkadaşı Zhu Zhu yaptı. 12 sene boyunca bir reklam şirketinde birlikte çalışan kızlardan Zhu Zhu, Sha Sha evlenmeye karar verdiğinde onun için özel bir şeyler yapmaya karar verdi. Bir gelinlik tasarımcısı olarak kumaştan gelinlik yaratmaktan sıkılan Zhu Zhu, kâğıttan gelinlik yapmaya karar verdi ve iki buçuk ay boyunca bu çalışması üzerinde uğraştı. Tamamen pamuk kâğıttan yapılan gelinlik, gümüş hatlarla bezendiğinden güneş ışığı altında parlıyor. Yaşadığı yerdeki bir otelde yapılan düğüne, Sha Sha altı nedimesiyle geldi. Nedimeler, zambak şekşindeki kâğıttan kuyruğunu onun için tutuyorlardı. Çok muhteşem ve güzel göründüğünü hisseden Sha Sha'nın eşiyse bu gelinlikten çok memnun olduklarını fakat yırtma korkusuyla elbiseye hiç dokunamadığını belirtti.

Çinli Kadın Kâğıttan Gelinlik Giydi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.