enteresan.com LogoÇinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çinliler taklit konusunda artık bu kadar da olmaz dedirtecek bir başarıya imza attılar.
Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çin'in gelişen ekonomisi ve sanayisini üretim gücünün müthiş bir şekilde artmasını sağladı. Çin'de meşhur markalara ait hemen her şeyin taklidini bulmak mümkün. Hatta artık pek çok orijinal ürün bile Çin'de üretiliyor.

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çin'in artık efsaneleşen ürün taklit etme yeteneği şaşırtmaya devam ediyor. Bu seferde Çinliler sığır etini taklit etmeyi başardılar.

Çin'de küçük lokantalar özel bir sos ile domuz etini sığır etine çeviriyor. Sığır etinin domuzdan iki kat pahalı olduğu düşünülürse bu yöntem lokantalar için oldukça karlı oluyor.

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Sosu domuz etine döktükten 90 dakika sonra, domuz eti ilginç bir şekilde sığır eti gibi kokup, sığır eti gibi görünüyor ve tadı da sığır etine benziyor. Ancak doktorlar sosta kullanılan maddelerin uzun vadede zararlı olabileceğini belirtiyor.

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.