enteresan.com LogoÇinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çinliler taklit konusunda artık bu kadar da olmaz dedirtecek bir başarıya imza attılar.
Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çin'in gelişen ekonomisi ve sanayisini üretim gücünün müthiş bir şekilde artmasını sağladı. Çin'de meşhur markalara ait hemen her şeyin taklidini bulmak mümkün. Hatta artık pek çok orijinal ürün bile Çin'de üretiliyor.

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çin'in artık efsaneleşen ürün taklit etme yeteneği şaşırtmaya devam ediyor. Bu seferde Çinliler sığır etini taklit etmeyi başardılar.

Çin'de küçük lokantalar özel bir sos ile domuz etini sığır etine çeviriyor. Sığır etinin domuzdan iki kat pahalı olduğu düşünülürse bu yöntem lokantalar için oldukça karlı oluyor.

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Sosu domuz etine döktükten 90 dakika sonra, domuz eti ilginç bir şekilde sığır eti gibi kokup, sığır eti gibi görünüyor ve tadı da sığır etine benziyor. Ancak doktorlar sosta kullanılan maddelerin uzun vadede zararlı olabileceğini belirtiyor.

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.