Çocuklar

Ama Böyle de Şaka Yapılmaz ki

Sevimli mi sevimli bir bebek, içinde bir sürpriz olan kutuyu açmaya çabalıyor ama bir türlü başarılı olamıyor. Bunun üzerine babası bebeğe kutuyu açmasına yardımcı oluyor, sonrasında ise olanlar oluyor. Bakın sevimli çocuk kutu açılırken nasıl bir tepki veriyor.

Suda Yüzen Kutup Ayısı Çocuğu Böyle Korkuttu

Siz hiç suda yüzen bir kutup ayısını yakından gördünüz mü? Bir hayvanat bahçesinin içinde olduğunu tahmin ettiğimiz bir yapay havuzda yüzen kutup ayısı kendisini izleyen çocuklara öyle bir kafa atıyor ki, onu izleyen bir kızın kaçmasına neden oluyor.

Tavana Uçan Balonu Nasıl Aldığına İnanamayacaksınız

Tavana uçan balon nasıl alınır sorusunun yanıtını hiç beklemediğiniz şekilde veren bu babanın yaptığını anneler görse oldukları yerde bayılırlardı diye düşünüyoruz. Babanın çocuğunun balonunu tavandan şaşırtan alış şeklini izlemek için seçtiğimiz videoya tıklayın. Siz bunu yapar mıydınız?

2 Haftalık Bebeğin 24 Saati

İki haftalık bebek ile anne ve babasının 24 saatte yaşadıklarını videoya çekmişler. Güzel bir çalışma olmuş.

Yeni Doğmuş Bebeğin Annesine Sarılışı

Yeni doğmuş bebek annesine öyle bir sarılıyor ki görenleri adeta şaşkına çeviriyor. yeni doğan bebek ufacık elleriyle annesini tutmaya çalışıyor.

Bebeğin Annesiyle Konuşma Çabası

Annesiyle konuşmaya çalışan bebeğin mücadesini izlerken anne ile bebeğin mutluluğu sizede bulaşacak.

Hayat Dersi

Anne çocuğuna hayat dersi veriyor, Her teklife açık sevimli küçük kız ile annesi arasındaki diyalog internette izlenme rekoru kırıyor.

Kız çocuğu yetiştirmek

Hayat herkes için zor, güçlü karakterli kız çocuğu yetiştirmek istiyorsanız bu videoyu izlemesiniz.

Yere Düşen Cüzdana Çocukların Verdiği Tepki

Çocuklar üzerine sosyal bir deney yapmışlar. Yere düşen para dolu cüzdana çocukların verdiği tepki bazılarınızı çok şaşırtabilir.

Kedi sesi

Kedi sesini sevmeyen bebek, kedi sesi duyunca bakın nasıl yüzünün şeklini değiştiriyor.

Bebek ile Babasının Eğlenceli Oyunu

Bebek ile babasının komik oyununu izlemelisiniz. Bebek çok sevimli.

İkiz Bebek Annesinin Yaşadıkları

İkiz bebeklerin annesi bebeklerinin altını değiştirmek için büyük bir savaş veriyor. Anne olmak dünyanın en zor ve en güzel şeylerinden biridir. Lütfen annenizin kıymetini bilin.