enteresan.com LogoÇocuklarınız Ve Sizin İçin Oyun Alanı

Squareplay, çocuklar ve ebeveynler için tasarlanmış olan dokunsal özelliklere sahip değişken bir oyun alanı
Çocuklarınız Ve Sizin İçin Oyun Alanı

Squareplay, çocuklar ve ebeveynler için tasarlanmış olan dokunsal özelliklere sahip değişken bir oyun alanı. Squareplay, öğretici bir araç, deneysel bir öğe ve aynı zamanda eğlence, yaratıcılık, hoşça vakit geçirme ve rahatlama sağlayan bir platform.Aslında tasarım iki tabakadan oluşan bir battaniyeden ibaret.Üzerinde bulunan delikten içeri girerek yüzeyin biçimini bozarak ilginç tepeler ve vadiler oluşturmak mümkün.Bebekler tepeleri ve vadileri çok seviyorlar, özellikle de onları bu yüzey üzerinde yuvarladığınızda.Materyal suya dayanıklı, terlemeden etkileniyor, hızlı kurulanıyor, lekeye karşı dayanıklı yumuşak ve süper hafif.
Tasarımcı: oLoOP Design

Çocuklarınız Ve Sizin İçin Oyun Alanı

Çocuklarınız Ve Sizin İçin Oyun Alanı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...