enteresan.com LogoConverse Konsepti

Chucks yada Converse Sneakers olarak daha iyi bilinen ayakkabılar, yeni bir tasarımla stil içerisinde eğlence ve çılgınlıkla geri dönüyorlar
Converse Konsepti

Bu ayakkabıları büyük bağlılıkla giyenler tabanında koca bir delik oluşana kadar giymeye devam edip ancak o zaman yeni bir çift eğlenceli ayakkabı daha almak için mağazanın yolunu tutuyorlar.3F Studio, bu ayakkabılara tutkulu bir şekilde bağlı olan kişilerin ilgisini nasıl çekeceğini gerçekten çok iyi biliyor.Tümleşik hoparlörlü Converse Ayakkabı tasarımlarıyla, tüm Concerse hayranlarını daha fazla heyecanlandırıyorlar.3F Studio tarafından tasarlanan Converse Ayakkabı ayaklarınızı uzatmış dinlendirirken rahatlatıcı müzikler dinleyebilmeniz için hoparlörlerle birleştirilmiş büyük bir Converse ayakkabı modelinden meydana geliyor.Bu en inanılmaz ayakkabılar için tasarlanmış harika bir kosept! Artık nereden bir tane alabileceğimi biliyorum!

Tasarımcı: 3F Studio

Converse Konsepti

Converse Konsepti

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.