enteresan.com LogoÇöp Tenekesi ve Süpürge Tasarımı

Çöp kutusu konsepti
Çöp Tenekesi ve Süpürge Tasarımı

Daha önce benzer şeyler gördüğümü biliyorum ancak bu çöp kutusu konsepti baktığınızda diğerlerine nazaran oldukça güzel görünüyor.Tasarım, motorlu süpürge ve 19 litrelik çöp tenekesinin kombinasyonundan oluşuyor.Süpürge düzgün bir şekilde tenekeye uyuyor ve kullanılmadığı zamanda ön tarafı sorunsuz bir şekilde tamamlıyor.Süpürge teknik olarak da bu şekilde şarj oluyor, tabii ki prize yakın olmanız gerekiyor.Sanırım bu tasarımın en büyük avantajı süpürgede biriken pislikleri manuel olarak elle boşaltmak zorunda olmamanız.Süpürge yerine takıldığında çöp kutusu otomatik olarak süpürgenin içini temizliyor.
Tasarımcı: Faris Elmasu

Çöp Tenekesi Ve Süpürge Tasarımı

Çöp Tenekesi Ve Süpürge Tasarımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?