enteresan.com LogoDaha İyi Bir Okul Masası

The Teacher's Pet isimli masa, dünyadaki bir çok okulda bulunan alüminyum destekli kontrplak öğrenci masalarının yerini alması için tasarlanmış.
Daha İyi Bir Okul Masası

The Teacher's Pet isimli masa, dünyadaki bir çok okulda bulunan alüminyum destekli kontrplak öğrenci masalarının yerini alması için tasarlanmış. Mevcut olan bu masaların en büyük sorunu, zarara uğradıklarında yada hasar gördüklerinde tamir etmenin hiçbir yolu yoktur. Masanın komple değiştirilmesi de oldukça masraflı bir işlemdir. The Teacher's Pet, bağımsız olarak sipariş edilebilen, tamiri yapılabilen, değiştirilebilen ve geliştirilebilen bileşenlerden bir araya geliyor. Ayrıca alt tarafta bulunan kanallar sayesinde sınıf özelliklerine göre belirli parçalar sipariş edilip, bu kanallara yerleştirilebiliyor.

Daha İyi Bir Okul Masası

Daha İyi Bir Okul Masası

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.