enteresan.com LogoDarwin Ödülleri 2009

İki banka soyguncusu bir ATM makinesini patlatarak açmaya çalıştıktan sonra Darwin Awards 2009'un kazananları ilan edildiler.
Darwin Ödülleri 2009

Belçikalı ikili nakit parayı elde edebilmek için o kadar çok patlayıcı kullandı ki tüm banka binasını yok etti. Saldırı sırasında kimse binada değildi. Polis olay yerine geldiğinde birinin başından ağır yaralı olduğunu gördü ve hastaneye yetiştirmeye çalıştı. Soruşturmacılar ilk başta suç ortağının kaçtığını zannettiler fakat ikinci adamın cesedi 12 saat sonra enkazdan çıkarıldı. Yıllık olarak verilen ödüllerin kurucusu Wendy Northcutt, bu ikiliyi 2009 Darwin Ödülleri'nin kazananları olarak açıkladı. Ödülün ünvanıysa şuydu: "Kendilerini insan geni havuzundan silerek insanlığı geliştirmek için ellerinden geleni yapanlar."

Darwin Ödülleri 2009

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.