enteresan.com LogoDeformasyona Uğramış Hayvanlar

Mutasyona Uğrayan Hayvanların İlginç Görüntüleri.
Deformasyona Uğramış Hayvanlar

İki Başlı Kaplumbağa
Wellington doğumlu Noel Daniels 2003 yılında bu bir aylık iki başlı Güney Afrika kaplumbağasını bulmuş. Cape Nature Conservation'dan kaplumbağa uzmanı Dr Ernst Baard iki başlı kaplumbağaya aşırı derecede ender rastlandığını, embriyo gelişimi döneminde genetik sapma sonucu böyle bir deformasyon oluşabildiğini söyledi.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


İki Başlı Yılan
Bu iki başlı 'Macroprotodon Cucullatus' yılanı, 2002 yılında Akdeniz adası Mallorca'daki bir otel bahçesine çalışanlar tarafından bulundu. Bu yılan türü 60-70cm uzuluğunda olur ve insanlar için öldürücü değildir.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


İki Başlı Timsah
Bu iki başlı timsah yavrusu 2001 yılı Haziran ayında bangkok'taki Samut Prakarn Timsah Çiftliği'nde doğdu. Arka ucundan birleşen "iki timsahın" 8 ayağı ve iki kuyruğu var. 17cm uzunluğundaki canlı 68gr ağırlığındaydı.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


4. İki Başlı Su Kaplumbağası
24 cm uzunluğundaki iki başlı su kaplumbağası 2000 yılında Tayland'ta su canlılarının önemi konusunda insanları eğitmek için gösterilmiş. "Terrapin" adlı kaplumbağa türü Asya'ya özgü bir canlıdır. Tayland'ta yetiştirilip tayvan ve Çin'e ihraç edilmektedir. Bu kaplumbağadan yapılan çorbanın kişiyi sıcak tutuğu iddia edilmektedir.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


İki Başlı Buzağı
İki başlı buzağı, 1998 yılına Iowa'daki Garry Slife'ın çiftliğinde dünyaya gelmiş. Buzağının sezeryanla doğumu bir saat sürmüş.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


İki Başlı Domuz
İki başlı domuz Rudy 1997 yılında Iowa'da, Scott ve Vicki Vorwald'ın çiftliğined doğmuş. Yaklaşık 68kg olan domuz Los Angeles kökenli hayvan kurtarma organizasyonuna satılmış. Çoğu iki başlı domuz ölü doğar, yahut doğumdan kısa süre sonra ölür.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


İki Başlı Ahtapot
Blackpool Sea Life merkezindeki çalışanlar 6 ayaklı ahtapotu görünce şaşkına dönmüş. Deniz canlıları uzmanları eksik uzuvların, kazadan ziyade doğum hatası sonucu olduğuna inanıyor. "Henry" adı verilen ahtapot, Wales sahilindeki bir ıstakoz sepetinin içerisinde bulunmuş.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


Dört Ayaklı Ördek
4 ayaklı ördek Stumpy Nisan 2007 tarihinde Copythorne, Hampshire'da Warrawee Ördek Çiftliği'nde dünyaya geldi. Deformasyona uğramış olan canlı televizyonlara çıktı, fotoğraf çekimlerine çıktı.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


Altı Ayaklı İnek
Altı ayaklı inek Kamboçya'nın başkenti Phnom Penh'te doğdu. "Tuhaf" anlamına gelen Cham Leck adlı canlı, bir çiftçi tarafından bulunmuş. Kendisine kötü şans getirebileceğini düşünen çiftçi, hayvanı bölgedeki Budist tapınağındaki rahiplere bırakmış.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar


Şahane Ceviz Kelebeği
Spike adlı Hickory boynuzlu şeytanı, 9 yaşındaki Logan Darland tarafından 2004 yılı Temmuz ayında Kentucky'deki evin ön bahçesinde bulundu. Bu tırtıl, "şahane ceviz kelebeğinin" larvası olarak bilinmektedir.

Deformasyona Uğramış Hayvanlar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.