enteresan.com LogoDev Kaktüs Evlere Sığmıyor

Dev kaktüsün boyu 3 metreden fazla ve görenleri hayrete düşürüyor!
Dev Kaktüs Evlere Sığmıyor

William Thompson oğlu için 5 santimlik bir kaktüs aldığında botanik bahçesindekiler ona bitkinin büyümeyeceğini söylediler. Satıcıların yanıldığını anlamak pek de zor olmadı. Kaktüs hiç durmadan büyüdü. Kaktüsü alışının üzerinden üç sene geçen Thompson, artık bitkinin eve sığmadığını söylüyor. Dev kaktüsün boyu 3 metreden fazla. Ucu seranın çatısına dahi değiyor. Kaktüsü oldukça seven aile üyeleri onu atmak istemeseler de ne yapacaklarını da bilemiyorlar. Bir petrol kulesinde çalışan Thompson, her şeyin ufak bir saksıda başladığını ancak şimdi kaktüsün 1-2 metre daha büyüyebileceğini söylediklerini ifade ediyor.

Dev Kaktüs Evlere Sığmıyor

Dev Kaktüs Evlere Sığmıyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Japon bilim insanı: Batı, Türkiye'yi savaşmadan yok ediyor!

Japon antropolog Kalyo Yasuo, Türklerin bir türlü dile getiremediği ve kabullenmek istemediği bir gerçeği yaptığı araştırmada tek tek sıraladı. Yasuo, araştırma raporunu aylar önce paylaşmasına rağmen gerekli etkiyi uyandıramadı.